Praha.cz

 
Pražané Pražanům

Staňte se občanskými žurnalisty, ptejte se na to, co vás zajímá, pozvěte veřejnost na zajímavé akce a získejte drobné odměny. Praha.cz otvírá novou sociální sekci Pražané Pražanům.


Vaše zprávy

zprava

Děje se nebo se dělo ve vašem okolí něco zajímavého, na co by stálo upozornit? Pořádáte sami zajímavou akci? Rádi byste Pražany o něčem informovali? Máte chuť stát se naším nezávislým externím novinářem i bez jakékoliv praxe? Ať již odpovíte ano na jakoukoliv otázku napište nám vaši zprávu pomocí speciálního formuláře nebo na email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript a my ji rádi uveřejníme!


A nyní trochu nudných, leč potřebných pravidel:

Technická stránka:

Vaše zpráva by měla být strukturovaná, měla by mít alespoň 1200 znaků, z toho perex (krátký průvodní text ke článku) max. 300 znaků. Nadpis by neměl přesahovat 60 znaků. Horní hranice není určena. Článek může být uveden pod vaším jménem či anonymně.

Přílohy:

Budeme rádi, pokud ke článkům přiložíte i fotografie, případně pdf. Vždy ale pouze takové, kterých jste autorem nebo disponujete s jejich právy.

Pravidla publikace:

Článek nesmí obsahovat vulgarismy a cíleně někoho poškozovat. Vyhrazujeme si právo článek upravit (jak po stránce korektury, tak po stránce obsahové, ale samozřejmě vždy tak, aby nebylo poškozeno samotné sdělení), případně článek celý nepublikovat. Maximum odkazů vložených do článku jsou dva a musí být maximálně relevantní k dané tématice (například odkaz na program akce, atd.). Změna bez předchozího upozornění vyhrazena.

Honorář:

Našim novinářům z řad čtenářů nebude náležet žádná finanční odměna a spolupráce nebude ani nijak smluvně ukotvena, jedná se pouze o čistě dobrovolnou a zájmovou činnost.

prejit_zpravyVaše názory

nazor

Rádi byste se s ostatními podělili o svůj názor? Chcete vyjádřit své nadšení nebo naopak nespokojenost? Vaše Praha.cz je tu pro vás, napište nám váš názor pomocí speciálního formuláře nebo Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript a my ho uveřejníme zde v sekci Pražané Pražanům – Vaše názory.

Pravidla publikace:

Názor nesmí obsahovat vulgarismy a cíleně někoho poškozovat. Pokud nebude názor odpovídat pravidlům, vyhrazujeme si právo cenzury či případného nepublikování. Změna bez předchozího upozornění vyhrazena.

Přílohy:

Pokud to bude vhodné, či žádoucí, budeme rádi, když přiložíte i dokumentující fotografie. Vždy ale pouze takové, kterých jste autorem nebo disponujete s jejich právy.

prejit_nazoryVaše dotazy

dotaz

Zajímá vás něco ohledně života či turistiky v Praze? Rádi byste slyšeli zkušenosti ostatních Pražanů nebo turistů? Myslíte si, že vaši spoluobčané by mohli vědět něco, co vás zajímá? Neváhejte a napište nám váš dotaz pomocí speciálního formuláře nebo na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Váš dotaz budeme publikovat v této sekci a ostatní vám zde mohou odpovídat v diskuzi pomocí vlastního facebookového účtu.

prejit_dotazy

 

Kde nás najdete online

Facebook Praha.cz Twitter Praha.cz Google+ Praha.cz